Маю несподівану та неприємну новину, яка багатьом відкриє очі на сьогоднішні події в державі

Маю несподівану та неприємну новину, яка багатьом відкриє очі на сьогоднішні події в державі

На Закарпатті для фіксування захворювання коронавірусом змушують сімейного лікаря виписати діагноз COVID-19 жителю села Нижні Ворота, Воловецького району, Закарпатської області Казібріду Івану Васильовичу, про це мене повідомила його дружина Казібрід Олена Олексіївна і прислала мені відео.

Пише http://www.replikanews.org

Лікуючий лікар Попелич Алла Володимирівна не надала виписку з лікарні і на дзвінки не відповідає.

Історія в тому, що громадянину робили двічі тест на коронавірус і двічі підтверджувався діагноз, що він здоровий і COVID-19 у нього не має.

Я так думаю, що влада тисне на лікарів, щоб ті робили фейкову статистику, бо по іншому 65 млрд. грн., які вчора Верховна Рада України виділила Кабінет Міністрів України не буде під що списати!

Звертаюсь до Президента Володимир Зеленський, прем’єр-міністра Денис Шмигаль, міністра Міністерство охорони здоров’я України Максим Степанов, голови Закарпатська обласна державна адміністрація, голови Воловецька районна державна адміністрація терміново розібратися в даній ситуації та покарати винних.

Бо в час карантину, коли держава не допомагає своїм громадянам, а навіть шкодить черговим стресовим повідомленням про зараження коронавірусом, якого ніхто не зафіксував, а також порушує права людини не видавши виписку здоровому чоловікові з лікарні.

Що це таке відбувається

На відео дружина Івана Казібріда – Елена Казибри

За матеріалами акаунту Остапа Стахіва