Львів неначе вимер: Моторошні пейзажі міста на карантині (фото, відео)

Після введення карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу, у центрі Львова помітно стишилось звичне бурхливе життя. Ресторани не працюють, туристів немає, людей мало і поодинці. Світлини безлюдного Львова опублікував на своїй сторінці у Facebook журналіст Олег Радик та видання Діло, передають Патріоти України.

Пише http://bbcccnn.org

“У центрі міста, де, зазвичай, море туристів, торговців, студентів, та людей, які по ділу, чи без, сновигають вулицями, сьогодні порожньо. Таке враження, наче Львів вимер, або ми, за допомогою “машини часу”, потрапили в іншу епоху”, – пише видання.

Мобільні салони закриті. У поштових відділеннях порожньо. На Новій пошті також не людно. В банки пускають по одному, тому надворі скупчились черги.

“У Гарнізонному храмі Петра і Павла працюють без будь-яких змін у графіку богослужінь. При вході до храму на столику поставили антисептики. В інфоцентрі храму також повідомили, що регулярно протирають усі ікони, хрести, дверні ручки тощо”, – зазначають журналісти.

Натомість, незважаючи на розпорядження мерії, у повному розпалі працюють продуктовий привокзальний ринок та магазини сфери краси.