Людина, яка виявила рак, сказала, що це … (Ви ніколи не почуєте про це від вашого лікаря)

Д-р Отто Генріх Варбург, лауреат Нобелівської премії в галузі медицини, 1931 року виявив, що реальною причиною раку є дефіцит кисню. Нестача кисню призводить до кислого середовища, що існує в людському організмі.

Людина, яка виявила рак, сказала, що це … (Ви ніколи не почуєте про це від вашого лікаря)!

Доктор Варбург виявив, що ракові клітини є анаеробними, а це означає, що вони не потребують кисню і згодом не можуть вижити за присутності високих рівнів кисню – що існує в лужному середовищі.

“Усі нормальні клітини потребують кисню, а от ракові клітини можуть жити без нього. Позбавте клітину на 35% її кисню протягом 48 годин, і вона може стати раковою”.

Харчування, безсумнівно, відіграє важливу роль у підтримці збалансованого рівня рН в організмі. рН баланс є балансом кислотності та лугу в усіх рідинах і клітинах організму.

Незбалансований рН рівень може перервати клітинну активність та основні функції організму. Нестабільний рН рівень може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, включно з раком, серцево-судинними захворюваннями, діабетом, остеопорозом і печією. Якщо протягом тривалого періоду часу ваш організм перебуває в кислому середовищі, це може різко збільшити процес старіння.

Д-р Отто Варбург стверджує, що більшість проблем зі здоров’ям пов’язані з кислотним рН рівнем в організмі. Паразити, віруси, і Кандида процвітають у кислому середовищі, але лужне середовище знешкоджує бактерії та інші хвороботворні мікроорганізми.

Таким чином, підтримання рН балансу є одним із важливих інструментів для оптимізації вашого здоров’я.

Засіб для підтримки рН балансу.

Інгредієнти:

1/3 чайної ложки харчової соди
2 столові ложки свіжого лимонного соку або органічний яблучний оцет
250 мл води
Метод:

Змішайте інгредієнти разом. Суміш відразу ж почне шипіти. Продовжуйте додавати харчову соду, поки шипіння не припиниться, а потім налийте воду.

Пийте суміш усю відразу. Цей домашній засіб допоможе нейтралізувати рН і створити лужне середовище всередині вашого організму.