Люди просили ми зробили! Простих людей не чіпатимуть! Знайдено осіб, яких потрібно мобілізувати в першу чергу.. Виявляється, що їх десятки тисяч…

В Україні продовжується дія військового стану, а також відбувається загальна мобілізація.

У суспільстві поширюються розмови про те, що чоловіків не залишилося для мобілізації.

Протилежну думку висловив нардеп Віктор Балога.

За його словами, є навіть ціла група підготовлених українців, яких можна мобілізувати.

Цього разу йдеться про колишніх військових та правоохоронців, які вийшли на пенсію у 40-45 років.

Про це народний депутат написав у соціальній мережі Facebook.

“У країні десятки тисяч людей, які роками отримували блага від країни і рано пішли на пенсію. Маю на увазі військових та правоохоронців, які у 40-45 років йшли на “заслужений відпочинок” та отримували різні пільги, бо “важко” працювали на держава”, – написав нардеп.

За його словами, зараз мобілізують тих, хто не має жодного відношення до військової справи чи правоохоронців. Він нагадав, що таких людей слід навчати елементарним речам.

“Будівельники, трактористки, вантажники, слюсарі, айтішники, сантехніки та електрики мобілізуються насамперед і захищають країну в той час, як екс-правоохоронці та військові на пенсії, часто з намальованою інвалідністю, нікого не цікавлять”, – обурено висловився нардеп.

При цьому він зазначив, що таких пенсіонерів легко знайти, але представники ТЦК та СП віддають перевагу тим, хто “щодня ходить на роботу” або “криві та горбаті”. Політик упевнений, що “без 50 літніх майорів та полковників на пенсії” Україна впорається, а от без електриків чи комбайнерів та молоді – ні.Джерело