Люди добрі! ЯК ВАС ЛІКУВАТИ? На фото передостанній костюм. Що робити завтра?!?…, — лікарка

Сьогодні лікарі Київської реанімації, в якій зараз знаходиться декілька дуже важких пацієнтів з пневмоніями, підозрілими на коронавірус, за власний кошт купували собі захисні окуляри.

Пише http://bbcccnn.org

40 підозрілих на коронавірус, у реанімаціїї лише самі важкі. Щоденно кількість нових пацієнтів збільшується удвічі. Зараз лікарі мають лише 4 одноразових захисних костюми, 2 з яких вже сьогодні використали.

Ані респітарів, ані щитків, ані справді захисних костюмів для персоналу. Як завтра пережити новий день з новою кількістю поступаючих хворих на пневмонію і як працювати з тими, що вже госпіталізовані?

Хто може? Допоможіть!

У Китаї лікарі працювали у памперсах, адже , якщо зняв костюм, він утилізується. Але це був справді захисний костюм. А що робити Київській реанімації? Люди добрі! ЯК ВАС ЛІКУВАТИ? На фото передостанній костюм. Що робити завтра ?!? До речі в ньому дуууууже жарко і майже неможливо працювати …

Терміново потрібні такі , як в першому коментарі під постом та респіратори FFP2

(Додаю інформацію щодо тестів, після читання коментів (не встигла посилання на костюм вкласти, як вже пішли коментарі) — маю ВЛАСНУ підозру (кажу від себе!), що цитотести дають псевдонегативну відповідь, адже виявляють наявність антитіл, які з’являються лише у одужуючих хворих після другого тижня захворювання, поправте мене, якщо вже краще розібрались з ними.

А тести ПЦР досьогодні не можливо було відправити до лабораторії, тільки відсьогодні це стало можливим.

Ось тому у нас в країні начебто «так мало» хворих на коронавірус)

Макаренко Екатерина