Лікарі зробили сенсаційну заяву! Ті хто в дитинстві отримав «цю прививку» не хворіють на коронавірус

Вчені вважають, що саме масова вакцинація від туберкульозу в країнах пострадянського простору може пояснити низьку смертність. Китайський коронавірус не почав масово косити українців можливо, тому що українці, як і всі народи пострадянського простору, мають щеплення БЦЖ.

Пише https://puer.org.ua

Дану теорію перевіряють іноземних вчені. За словами відомого українського лікаря Євгена Комаровського, щеплення БЦЖ є обов’язковим і його роблять на третю — п’яту добу після народження. При цьому він зазначив, що можливо цей факт і став причиною того, що Україну ще не спіткала доля Італії та Іспанії, де смертність від коронавирусу досягала до 1000 чоловік за день.

«Всі намагаються знайти відповідь на питання: чому у нас так добре? Ну реально, якщо ми порівняємо з Італією або Іспанією — у нас повального мору немає. Хоча купа народу приїжджає з Італії … І в Росії немає повального мору. І в Білорусі немає … Цього ж не сховаєш … Є така версія, що вакцинація БЦЖ певним чином стимулює імунний захист легких і зменшує ймовірність важких форм коронавирусної інфекції «, — заявив Комаровський.

У свою чергу, вчені з чотирьох країн проводять дослідження, щоб встановити, чи може вакцина проти туберкульозу, активізувати імунну систему людини і дати їй можливість боротися з covid-19 або запобігти зараженню.

Дослідження проводяться серед лікарів, медсестер і літніх людей, які схильні до вищого ризику інфікування. Варто зазначити, що протягом кількох десятиліть датські вчені Пітер Аабі і Крістін Стебелл Бенн досліджували вакцину на можливість підвищити здатність імунітету боротися з хвороботворними мікроорганізмами.

Відповідно до їхніх висновків, ін’єкція БЦЖ може запобігти близько 30% випадків зараження відомими патогенами, в тому числі вірусами, в перший рік після уколу. При цьому фахівець з інфекційних захворювань в Медичному центрі Університету Радбуда Міхай Неті довів, що вакцина БЦЖ захищає від експериментальної інфекції ослабленою формою вірусу жовтої лихоманки.

Тепер вчений має намір разом з епідеміологом і мікробіологом Марком Бонтеном з UMC Utrecht досліджувати вплив вакцини на коронавірус. Також вчені стверджують, що в країнах, де масово проводилася вакцинація БЦЖ, смертність від китайського вірусу набагато нижча, ніж в США і країнах Європи, які відмовилися від вакцини.

На думку імунолога з Університету Торонто Елеонори Фіш, вакцина, ймовірно, послаблює вплив коронавирусу на людей. Варто відзначити, що це лише теорія, яка ще не підтверджена практично. Як раніше повідомлялося, в ВООЗ нагадали, що коронавірусна інфекція є вкрай заразною, а ефективний захист від неї — це відмова від соціальних контактів і регулярне миття рук або обробка антисептичними засобами.