Лікарі мені сказали про те, що я не зможу ходити: стало відомо що вчора трапилось з Яценюком

Колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, якого 15 березня помітили в медичній масці біля київської клініки “Борис”, ймовірно, знову має проблеми зі спиною.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Нагадаємо, Яценюк отримав грижу хребта під час перебування на посаді глави уряду з лютого 2014 року по квітень 2016 року. Тоді він скаржився, що працює 24 години на добу.

“Як змінилося моє життя? Якщо ви про фізичний стан – отримав грижу хребта, а якщо ви про моральний – то я гордий тим, що мав можливість очолювати виконавчу владу в воюючою країні”, – казав Яценюк.

Після того як в мережу просочилися відео тренувань політика з гімнастичною кулею (фітболом), він все ж зізнався: регулярні вправи в спортзалі допомогли йому вилікувати грижу.

“Лікарі мені сказали про те, що я не зможу ходити, потрібна тільки операція. Я сказав: “Ні!” І почав боротися. В результаті ці ж лікарі сказали, що операції не потрібно і трапилося диво. Це – не диво, це – щоденна копітка робота”, – написав Яценюк у Facebook у травні 2019 року.

Цілком можливо, що зараз проблеми зі спиною поновилися. Як стало відомо OBOZREVATEL, у “Борисі” колишній прем’єр пройшов обстеження.

При цьому спроби наших журналістів отримати неофіційний коментар про діагноз Яценюка не мали успіху – співробітники медустанови послалися на лікарську таємницю.