“Лікар після зміни не зміг стримати сльози, коли йому довелося відійти від сина”- зворушливе відео

Днями в мережі з’явився відеоролик, до якого ніхто не зміг залишитися байдужим. У короткому відео хлопчисько біжить до вхідних дверей, бажаючи обійняти батька, який повернувся додому з роботи.

Пише https://vsns.co.ua

Однак чоловік зупиняє малюка і задкує, а потім, не зумівши стримати емоції, починає плакати.

Майк Доран, який опублікував пост, розповів, що випадок стався в Саудівській Аравії, де на сьогодні виявлено понад тисячу жителів, хворих корoнaвірусy Covid-2019.

Батьком дитини є Нассер Алі Аль-Шахрані – лікар одного з місцевих шпиталів. Йому доводиться утримуватися від близького спілкування з сином, так як необхідно дотримуватися дистанції в умовах поширення небезпечного вірусу, особливо тим, хто контактував з хворими пацієнтами.

Своїм прикладом доктор продемонстрував, наскільки важливо дотримуватися правил безпеки, навіть коли від цього боляче і прикро.

Сьогодні багато працівників медицини перебувають у вкрай важкому становищі, вибираючи між можливістю підтримати свою сім’ю або захистити себе від близьких в ім’я їх же безпеки.

Зворушливий ролик набрав більше десяти мільйонів переглядів і величезна кількість лайків і репоста. Відеофрагмент є переконливим нагадуванням про те, як багато залежить від кожного з нас в цей нелегкий час.