Крик душі хлопця рве мережу: “Це ж укол всередину нас! Хто знає, що там? Ми з легкістю погоджуємося на анестезію в стоматолога, але вакцина змушує нас лякатись. Чому?”

Що мене нескінченно дивує. Більшість з нас не розуміє, як працюють технології. Як влаштований айфон, стільниковий зв’язок, двигун внутрішнього згоряння, супутникове телебачення, виробництво продуктів харчування, як працює підйомна сила крила.

Пише https://zvistka.in.ua

Але це зовсім не заважає користуватися цими технологіями кожен день без усякого побоювання. Ми п’ємо аспірин, хоча поняття не маємо ким і з чого він зроблений, чи пройшов належним чином клінічні випробування і чи є у нього побочки.

Коли ми приходимо до зубного, то з легкістю погоджуємося на анестезію. Хоча, це ж укол. Всередину нас! Хто знає, що там? Які будуть довгострокові наслідки? Чи не обернеться безпліддям? А раптом це недавно розроблений препарат і немає багаторічних досліджень?

Ми легко погоджуємося на тату, ботокс і силікон в груди. Експериментуємо зі спиртними напоями і забороненими 228 статтею речовинами. Їмо чебуреки в придорожньому кафе, п’ємо гомеопатію і чайний гриб.

І тільки, бл*дь, вакцина змушує нас згадати, що до всього треба ставитися з обережністю. Окей, безглуздо сперечатися з не бажаючими бачити в вакцинації сенс і користь. Але хоч поясніть, чому з усіх досягнень людства саме вакцина викликає такі страхи?

Maxim Dbar

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.