КРЕМЛІВСЬКА ПРОПАГАНД*НКА В ПРЯМОМУ ЕФІРІ “ПРОГОВОРИЛАСЯ” ПРО 40 000 ЗАГИБЛИХ ВІД КОРОНАВІРУСУ В РОСІЇ (ВІДЕО)

Російська пропагандистка телеканалу “НТВ” Ірада Зейналова в прямому ефірі заявила, що в Росії від коронавірусу загинуло 40 тисяч людей. Фрагмент відео прямого ефіру був опублікований в соціальних мережах і миттєво викликав ажіотаж користувачів, передають Патріоти України.

Пише http://info-life.in.ua

“Більш як 40 000 загиблих, хворі в 49 регіонах, під медичним наглядом більше 200 000 чоловік”, – заявила вона.При цьому росіяни відзначають, що Кремль дійсно може приховувати реальні цифри про загиблих, оскільки в перші тижні вибухового зростання кількості хворих в Китаї кордон на Далекому Сході з Китаєм не перекривали.


Велика кількість працюючих в Росії громадян Китаю вирушили на новорічні свята додому і могли привезти вірус в РФ.”Поки РФ літаками вивозить засоби захисту і медобладнання в Італію, Сербію, США, пропагандистка на “НТВ” в прямому ефірі чи то обмовилася, чи то проговорилася і заявила, що в Росії 40 000 загиблих від коронавірусу. Але ще більш цікаво: яка ж її подальша доля …?” – коментує відео користувач соціальної мережі Тwitter.