КРЕМЛЬ ЗАБОРОНИВ ЗМІ ПІДНІМАТИ “КОРОНАВІРУСНУ ПАНІКУ”, АБО “КАПЕЦЬ ПІДКРАВСЯ НЕПОМІТНО”: РОСІЯНИ НАТОВПАМИ РВОНУЛИ ДО КРИМУ НА ПОДАРОВАНІ ПУТІНИМ “КАНІКУЛИ”

Після того, як президент Росії Володимир Путін оголосив неробочими дні з 28 березня по 5 квітня, пояснивши це необхідністю запобігти поширенню коронавірусної інфекції, в окупований Крим поїхали натовпи росіян, які скористалися несподіваними канікулами. Повідомлення про переповнені набережні і відкриті всупереч постанові окупаційної влади заклади громадського харчування, публікують в соцмережах користувачі з різних міст півострова, передають Патріоти України.

Пише http://info-life.in.ua

Скрін з відео камери спостереження на Набережній в Ялті демонструє, що небезпека підхопити коронавірус, не зупиняє людей від прогулянок.Загрузка…

Переповнені туристами, що приїхали з Росії, прибережні райони в Гурзуфі. Багато прибулих спостерігають також місцеві жителі в Севастополі.

“У місті закрилося тільки близько 20% шалманів, і ще враження таке, що на вулиці вийшли і виїхали взагалі всі, навіть неходячі”, – пише в Twitter користувач з Феодосії, звертаючи увагу на характерне московське “акання” приїжджих.