Краще, ніж Каменських! Горова зворушливо звернулася до Потапа. Шанувальники зачаровані

Український продюсер Ірина Горова у 2000 році стала дружиною репера Потапа. Зіркове подружжя стали батьками в 2008 році, у них з’явився син Андрій. Проте сімейний човен дав тріщину і в 2014 році вони офіційно розлучилися. Незважаючи на розлучення, колишньому подружжю вдалося зберегти хороші стосунки.

Пише http://www.replikanews.org

На своїй сторінці в Instagram колишня дружина зворушливо привітала Потапа. Пост супроводила архівним фото, на якому позує разом з Андрієм.

Більше того, Ірина опублікувала нотатки 11-річної давнини, на яких зображені слова з популярної пісні «Руки вгору», яку виконували Потап, Дядя Вадя і Південно.

Нагадаємо, українська співачка Настя Каменських 4 травня відзначає своє 33-річчя.

Одним з перших артистку привітав її зірковий чоловік – Потап (Олексій Потапенко). Продюсер не приховує від публіки своїх трепетних почуттів до NK, але в особливий для зірки день Потап ще раз зізнався Каменських в любові.

“Я люблю тебе легкою, яка йде уздовж пляжу, по воді, італійські пісні співає і вдихає запах весни. Я на все життя тобою зачарований і обласканий твоєю красою. Світанок кожного дня мені дарований, щоб знову насолоджуватися тобою. Якщо ви знайдете чоловіка, який закоханий буде так само, як я, то скажіть йому, що щасливішим ніколи не зустрічали ви мене. Розкажіть йому, що тепер ви точно зрозуміли сенс цих слів, що розносить уздовж пляжу за вітром, це Олексія до Насті любов! Я люблю тебе, моє жабеня! Ти робиш мене щасливим! Ти – моя муза! Спасибі тобі!” – з ніжністю написав Потап”.