Крах Рос=у б0ю з Україною буде раптовим і камас=mрофічнум, – американський філософ Фукуяма

Російське планування було некомпетентним, обгрунтуючись на помилковому припущенні, що українці прихильно ставляться до РФ.

Пише http://www.replikanews.org

Про це пише американський філософ Френсіс Фукуяма у своїй колонці для  americanpurpose.com , передаж\є  Цензор.НЕТ із  посиланням на  НВ .

Я пишу цей список зі Скоп’є, Північна Македонія, де знаходиться останній тиждень, викладаючи один з наших курсів Академії лідерів для розвитку. Спостереження за війною в Україні тут нічним не є з точки зору доступної інформації, за винятком того, що я перехожу в сусідній часовий пояс і той факт, що на Балканах більше підтримує Путіну, ніж в інших частинах Європи. Особливо в останню чергу завдяки Сербії та тому, Сербія приймає Snik.

Я дозволю собі трохи висунути свою шию та зробити кілька прогнозів:

 1. Росія прямує до повної поразки в Україні. Російське планування було некомпетентним, обґрунтовуючи помилкове припущення, що українці прихильно ставляться до РФ і їх війська впадають після вторгнення. Очевидно, що російські солдати несли із собою парадну форму для параду перемоги в Києві, а не додаткові боєприпаси та пайки. На сьогоднішній момент Путін доповнює ці операції, основну частину своїх військових — немає величезних резервів сил, які він міг би вилучити, щоб додати до битви. Російські війська застрягли на кордонах різних українських, де вони стикаються з величезними проблемами із постачанням та постійними українськими атаками.
 2. Крахнього становища скор все буде рапт катастрофічно , а їхнє виникнення і виникнення в їхньому становищі вільно через висну. Армія в полі досягнень, коли її не можна буде ні забезпечити, ні вивести, і моральний дух випарується. Це принаймні вірно на півночі; росіянам краще на півдні, але ці позиції будуть важко зберегти, якщо північ зазнає краху.
 3. Немає жодного можливого дипломатичного вирішення війни до того, як вона відбувається . Немає жодного компромісу, який був прийнятий як для Росії, так і для України, втративши втрати, які здобули країну на сьогоднішній момент.
 4. Рада Безпеки ООН вкотре довела свою безпорадність. Єди корисною річчю було голосування на Генеральній асамблеї, якесь спеціальність поганих або невірних акторів у світі.
 5. Рішення адміністрації Джо Байдена не оголошувати заборонено для польотів або допомогти передати польські МіГі були правильними ; вони тримали розум у холоді під час дуже емоційного періоду. Набагато краще, щоб українці самостійно перемогли росіян, позбавивши Москву виправдання, що НАТО напав на них, а також уникнувши всіх очевидних можливостей ескалації. потрібно, польські МіГи не додали б українцям додаткових можливостей. Набагато цінним є безперервне постачання Javelins, Stingers, TB2, медичних матеріалів, комунікаційного обладнання та обміну інформацією. Я припускаю, що українські сили вже перебувають під наглядом та підтримкою розвідки НАТО, яка діє поза межами України.
 6. Ціна, яку сплачує Україна, звісно, ​​величезна . Але найбільшої шкоди завдають ракети та артилерію, з якою ні МіГі, ні заборонена для польотів зони нічого не можна зробити. Єдине, що зупинити бійню, це розгром російської армії на землі.
 7. Путін не переживе поразки моєї армії. Він отримує підтримку, тому що він приймає сильною людиною; а що він може запропонувати, коли продемонструє некомпетентність і його позбавляти сили примусу?
 8. Вторгнення вже завдало величезної шкоди популістам у всьому світі , які до нападу одноманітно висловлювали симпатію до Путіни. Сюди входять Маттео Сальвіні, Жаїр Болсонару, Ерік Земмур, Марін Ле Пен, Віктор Орбан і, звісно, ​​Дональд Трамп. Політика війни показала їхні відверто авторитарні нахили.
 9. Наразі війна стала хорошим уроком для Китаю . Як і Росія, Китай створив, здавалося б, високотехнологічні військові сили за останнє десятиліття, але вони не мають бойового досвіду. Жалюну роботу російських ВПС, ймовірно, повторять ВПС Народно-визвольної армії, яка так само не має досвіду управління складовими повітряними операціями. Ми можемо сподіватися, що китайське керівництво не буде обманювати себе щодо власних можливостей, оскільки це зробили росіяни, коли обмірковували майбутній крок проти Тайваню.
 10. Сподіваюся, Тайвань сам прокинеться щодо необхідності готуватися до боротьби , як це зробили українці, і відновити військову службу. Не будемо передчасно прогнозувати поразки.
 11. Турецькі дрони стануть бестселерами.
 12. Поразка Росії зробити можливим”нове народження свободи” і позбавити нас від занепаду глобальної демократії. А дух 1989 року, житиме, дякуючи гурту сміливих українців.