Коронавірус вражає всі органи: Лікар з Італії розповів про моторошний перебіг хвороби

Коронавірус вражає не тільки легені, а впливає з руйнівною силою на всі органи людини вже на останній стадії захворювання. Таким висновком поділився в коментарі ТАСС завідувач відділенням інфекційних захворювань римської лікарні Умберто Клаудіо Мастроянні.

Пише http://globalpres.co

За його словами, погіршення стану можна попередити, якщо проводити вчасно поглиблену діагностику. «Ми говоримо в основному про спричинену коронавірусом пневмонію, але аналізи, в тому числі взяті у померлих пацієнтів, вказують, що в підсумку вірус зачіпає всі органи, тому що на мікроциркулярному рівні викликає цілий ряд запальних процесів і захоплює всі органи», – підкреслив Мастроянні.

Лікар відніс до особливо небезпечних для коронавірусу факторів діабет і ожиріння, підкресливши, що в даному випадку вік хворого не має значення.

Знизити кількість смертей, на думку фахівця, може допомогти томографія легенів: «Крім тестів, вкрай важливо проводити дослідження томографії легенів, тому що саме знімок легенів може допомогти зрозуміти справжній стан пацієнта і серйозність захворювання».