Коронавірус вбив знаменитого актора, Голлівуд сумує: фільми та серіали з ним бачили все…

Популярний американськийактор, який заразився коронавірусом, не витримав ускладнень хвороби

Про це повідомляєPolitekaз посиланням на Daily Mail.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

«Актор, який народився в Нью-Джерсі, помер на цьому тижні, повідомила Нью-Йоркська театральна компанія Playwrights Horizons. Вони написали: «З любов’ю і важким серцем повідомляємо, що Марк Блум, наш дорогий давній друг і неперевершений актор помер на цьому тижні. Спасибі тобі, Марк, за все, що ти приніс у наш театр, а також в театри і аудиторії по всьому світу. Ми будемо сумувати за тобою», йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що за своє життя Марк Блум знявся в більш ніж 20 фільмах, найбільш популярні серед яких, це Клан Сопрано, CSI: Місце злочину, Закон і Порядок, Хороша дружина, Моцарт в джунглях, Чорний список, а також комедія «Крокодил Данді».

е

Шанувальники зірки оголосили траур у зв’язку з втратою улюбленого кумира.

До цього ми писали, що трагедія в сім’ї відомої британської актриси – її батько помер на лікарняному ліжку через коронавіруса

Небезпечна інфекція скосила літнього чоловіка, який в силу віку мав безліч проблем зі здоров’ям – раніше у нього виявили хворобу Паркінсона.

«RIP Пітер Майлс.Мій любий тато помер кілька годин тому. Це був Коронавірус, який забрав його», — сказано в повідомленні. Раніше артистка опублікувала архівне фото з батьком і братом, щоб підтримати тоді ще живого тата: «Мій батько, мій брат і я. Гарний спогад, щоб поділитися, враховуючи те, що папа переживає зараз».