Коронавірус у Харкові: COVID-19 підтвердили у дружини впливового чиновника. Чоловік у самоізоляції

У п’ятницю Міністерство охорони здоров’я повідомило про перший випадок зараження коронавірусом в Харкові.

Пише https://korupciya.com

Як з’ясувалося, захворіла дружина заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача Вікторія.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє медіа група “Об’єктив”.

Заступник голови облради вирішив злітати в Європу, коли там вже щосили бушувала епідемія коронавірусу. Через кілька днів після повернення Скоробагач відчув нездужання. У нього піднялася температура, і збити її було практично неможливо. Чиновник зробив 4 тести на COVID-19. Всі виявилися негативними. А ось у дружини Вікторії тести виявилися позитивними.

“Як тільки з’явилася температура, відразу пішов на самоізоляцію. Був на початку березня в Європі, в перших числах. Температура з’явилася через 9 днів. Взагалі ні з ким не контактую. Здавав 4 тести, все негативні. Але у нас, мені здається, тести не дуже якісні. Або взагалі незрозуміло, звідки вони “, – сказав Скоробагач в коментарі сайту” Харків Today “.


Щоб остаточно виключити діагноз коронавірус (по протоколу ВООЗ, має бути два негативних результатах), Скоробагач купив тест в київській клініці за 15 000 гривень і відправив його до Німеччини.

“Спочатку в інфекціонку здавав два тести, два рази ПЛР, на кров, нічого не підтвердилося. Потім в Києві здавав, ось ці експрес-тести. Зараз відправив до Німеччини тест дуже дорогий. Тримається температура, у мене такого не було ніколи. Вона не збивається. Я п’ю таблетки якісь, мені призначили “, – розповів про самопочуття заступник голови облради.

Перш ніж Скоробагач відчув себе погано, він продовжував ходити на роботу до Харківської облради. Зараз він знаходиться на самоізоляції і здав ще один тест.

Тим часом губернатор Харківщини Олексій Кучер повідомив, що перша хвора харків’янка (тобто дружина Скоробагача) після повернення з Франції 11 березня перебуває в Києві.