Конча Заспа приречена – VIP-пацієнти на власній шкурі випробують українську медицину через коронавірус

VIP-пацієнти на власній шкурі випробують українську медицину

Конча Заспа приречена. Приречена вперше за багато років на власній шкурі випробувати державну українську охорону здоров’я. Про це йдеться у повідомленні Олексія Давиденка на сторінці facebook.

Пише http://www.replikanews.org

Згідно із повідомленням, нинішні депутати, колишні міністри і політики всіх мастей і регалій – всі запасаються захистом, всі просять розповісти про тести, наперед шукають контакти в лікарнях.

Популярні новини зараз:Людство врятовано? Французькі науковці винайшли ліки, які “вбивають” koronavirus

Скріншот повідомлення

З’являються повідомлення про VIP хворих коронавірусом серед депутатів, колишніх чиновників і всяких впливових людей з оточення олігархів. Хтось говорить їх десять, хтось каже, що двадцять. У будь-якому випадку їх вже багато і буде ставати ще більше.

“І Олександрівська лікарня – це найкраще, що у них є. Повірте, для них, після клінік Ізраїлю, Німеччини і Австрії – це рівносильно піздєцу. Ви думаєте вони не поспішають в стаціонар і просять залишити з будинку в ізоляції?! Вони будували Україну для нас – а доведеться пожити в ній трохи самим”, – йдеться у повідомленні.

коронавірус, фото Getty Images
коронавірус, фото Getty Images

За словами автора, настав час, коли всі ті, хто будував і одночасно обкрадав цю прекрасну країну останні 25 років, раптом усвідомили, що все йде не за планом.

“До Відня на консультацію до лікаря не полетиш. В реанімацію в Мюнхені чартер не пустять. А в приватних українських лікарнях інфекційних відділень для ВІП коронавірусних немає. От же ж біда яка. Їм в цьому гівні тут доведеться лікуватися, захищатися від голодних бунтів, а може і вмирати. А вмирати не хочеться”, – додає автор.