Кількість заражених в Україні зростає. Гучна заява іспанців – порятунок є!

У МОЗ України оновили статистику по COVID-19. Станом на 10:00 за добу лабораторно підтверджені 138 нових фактва зараження коронавірусом. Таким чином, в Україні вже 942 заражених, з них 23 летальних випадків.

Пише https://puer.org.ua

Раніше стало відомо, що в Іспанії, яка перебуває на другому місці в світі за кількістю летальних випадків Covid-19, вже до кінця квітня можуть розробити прототип вакцини від коронавіруса.

Про це повідомляє Bloomberg.

“У нас є багато іспанських організацій, які працюють над кількома варіантами створення вакцини. Ця галузь прогресує, і, швидше за все, до кінця квітня у нас буде прототип вакцини”, – розповів міністр науки Іспанії Педро Дюку.

При цьому, за його інформацією, комплексна вірусна вакцина, яку розробляють в Національному центрі біотехнології Іспанії, є однією з найсучасніших у світі. У зв’язку з цим Дюку сподівається, що вакцина від Covid-19 буде розроблена саме в їхній країні.

Нагадаємо, над розробкою вакцини від коронавіруса також працюють російські вчені. Федеральне медико-біологічне агентство (ФМБА) розробило сім її прототипів. Випробування заплановано на кінець червня, вже знайшлося 60 добровольців.