Кілька років тому 52-річна жінка вийшла заміж за свого ровесника, надіючись, що вони будуть разом “красиво жити до кінця своїх днів”, алe поживши декілька років разом, жінка зрозуміла наступне…

Нещодавно випадково попався мені на очі крик душі 52-річної жінки. Висловити його можна двома словами: вона втомилася. Кілька років тому ця жіночка вийшла заміж за свого ровесника.

Чекала, що будуть красиво старіти разом, відпочивати, розважатися. Будувала плани на майбутнє – подорожі, поїздки. За матеріалами

Але все виявилося зовсім не так, як вона це собі уявляла.

По-перше, чоловік не особливо завантажував себе роботою по дому. Він розкидав речі, відмовлявся мити підлогу, вимагав сумлінно дбати про його харчування.

Деяким виправданням служить той факт, що вони проживали в його квартирі, а свою квартиру жінка здавала. Але все одно, турбот у неї стало набагато більше. Однак, до деякого часу вона не звертала на це уваги.

Останньою краплею стала поява в будинку онука чоловіка. Онук – першокласник був посаджений батьками на плечі дідуся, а той, відповідно, передоручив його дружині.

Самі розумієте, що значить дитина-першокласник. З ним треба гуляти, йому треба готувати, з ним треба вчити уроки. Жінка не підписувалася на весь цей клопіт навіть в кращі роки, у неї немає своїх дітей. А вже зараз сприймає всю цю метушню як справжнісіньку кaтopгу.

Життя її після заміжжя не покращилося, а погіршилася. Більше побутових турбот, менше часу на себе, чужий онук, а якщо ще й у чоловіка почнуться прoблеми зі здoров’ям? Жінка все частіше стала думати про розлучення.

Мені тут недавно показували графіки – кажуть, жінкам складніше “у віці” знайти собі пару. Подивися, скільки незаміжніх жінок старше 50-ти.

А я думаю – а воно їм в принципі треба?