“Хто говорить, що знає – бреше!”: Гучна заява про карантин в Україні. “Не швидше 15 травня. Жорсткіші заходи”

Він наголосив, що це тільки припущення.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що карантин введений через поширення коронавірусної інфекції можуть припинити не раніше 15 травня. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Ніхто в нашій країні не знає коли завершиться епідемія і скасується карантин – а хто говорить, що знає – бреше. Все буде залежати від розвитку ситуації і нашої успішності в боротьбі з вірусом.

Поки карантин відмінено тільки в Китаї. Країни навколо нас кожен день посилюють заходи обмежень .. від Польщі, яка від 1 квітня вводить більш жорсткий режим карантину до комендантської години в Ніцці і заборони виходити на вулиці у Франції, Іспанії, Італії та тій же Москві і Нью-Йорку”, – заявив він.

За його словами, треба дивитись, як будуть розвиватися події в Європі.

“Але, якщо чесно, треба бути реалістами, моя точка зору: країна почне повертатися до нормального життя – не раніше 15 травня. І це – припущення оптиміста.

З іншого боку – зараз дуже відповідальний момент атаки епідемії … якщо не будемо масово обніматися і ходити на шашлики в парках, нагороджуючи один одного вірусом – можемо збити пік вірусу, не доходячи до рівня трагічних втрат. Все в наших руках і руках бога звичайно”, – пояснив Аваков.

Міністр додав, що для порятунку економіки потрібні заходи.

“Ми не можемо собі дозволити не працювати 6 місяців … нам би рвонути з усіма преференціями і можливостями в травні .. Будемо сподівається”, – уточнив глава МВС.