“Хочемо поділитися з вами”: Володимир і Олена Зеленська звернулися до українців. Радість!

Президент України Володимир Зеленський і перша леді України привітали лідерів країн світу з Днем вишиванки і відправили їм в подарунок традиційні українські сорочки.

Про це повідомляє Офіс президента України в Facebook, в четвер, 21 травня.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Відзначається, що ці символічні подарунки отримали президенти і перші леді США, Франції, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки та деяких інших країн.

“21 травня Україна відзначає День вишиванки – свято, покликане берегти і шанувати давні традиції нашого народу. Вишиванка – самобутній код нашого етносу з зашифрованими в оригінальних орнаментах оберегами і символами. З щирим серцем хочемо поділитися з вами частинкою української історії та автентичності”, – написали Володимир і Олена Зеленська.

Нагадаємо, під час прес-конференції біля Маріїнського палацу в Києві в середу, присвяченій першій річниці президентства Володимира Зеленського, глава держави попросив представників медіа не зачіпати його родину.

Один з журналістів поцікавився, як президент ставиться до критики.

“Хочу попросити, щоб не чіпали моїх дітей і мою дружину. Вони не мають до цього відношення. Вони крім добра для мене нічого не несуть … і, якщо є якісь соціальні проекти моєї дружини, вони крім добра нічого не несуть”, – сказав Зеленський.