“Хай нам Бог помагає, а ми допоможемо Богові.” Зеленський трепетно привітав з прийдешнім Великоднем. “Повертаємося до традицій”

Президент України Володимир Зеленський в своєму відеозверненні привітав людей з прийдешнім Великоднем.

Глава країни зазначив, що незважаючи на те, що Україна, як і весь світ, буде святкувати Великдень вдома, потрібно все одно шукати позитив.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Ми повертаємось до традицій наших предків, у яких не було супермаркетів, чи доставки готових кошиків по інтернету. Цього року кожна господиня може спекти домашню паску. Найсмачнішу, бо вона буде зроблена своїми руками. Кожен господар може зробити м’ясні смаколики і разом зі своїми дітьми ми будемо малювати писанки та крашанки, замазуючи при цьому і одяг, і руки, і обличчя. Це свого роду державний сімейний тімбілдінг. Я впевнений, що після нього усі страви, приготовані разом, будуть смачнішими у сто разів. І домашня ковбаска з хроном, і сальце, і варенички, і завиванці. А найголовніше – ми згадаємо, що українська кухня найкраща в світі”, – сказав президент.

Також Зеленський підкреслив, що розуміє почуття громадян, які сидять на карантині.

“Так, ми залишаємось вдома. І нехай після вихідних та після карантину нас лякають цифри на вагах, а не цифри на термометрах. Великдень – це свято єднання. І сьогодні вся наша країна об’єднана одним єдиним бажанням: вийти на вулицю. Розумію, як це, бо сам зранку до вечора сиджу в кабінеті. Скажу більше, сподіваюсь, це не державна таємниця, але у цьому кабінеті навіть не відчиняються вікна​​​​”, – підкреслив він.

“Пам’ятаєте, як у дитинстві батьки не пускали нас на вулицю? А сьогодні така ситуація, що ми не пускаємо на вулицю наших батьків. І це не помста, це турбота. Коли ми всі залишаємось вдома, це дійсно єднання. Єднання заради лікарів, заради здоров’я нашої нації, а отже – її майбутнього. А ще Великдень – це свято щирості та відвертості” , – додав Володимир Зеленський.

Глава країни розповів, що після важкого робочого дня він звертається до Бога.

“Всі хоч і різними словами, але просимо Всевишнього про одне і те ж: щоб наші батьки жили довше, щоб наші діти були щасливі, щоб онуки не кашляли, щоб кохані наші люди були завжди поруч, щоб в Україні було все добре і щоб всі ми були живі та здорові. Хай у цьому нам Бог помагає, а ми допоможемо Богові, залишаємось вдома. Дорогі українці! Давайте пам’ятати мудрість нагірної проповіді Христа: не варто виставляти власну праведність на показ. Найсильніша віра – це віра в нашому серці. І хай у наші серця прийдуть добро, світло та милосердя. Нехай у наші домівки прийдуть радість достаток і любов. Нехай на нашу землю прийдуть мир, мир і ще раз мир. Бажаю всім здоров’я, Божої благодаті та смачної паски”, – підсумував президент.