“Карантин не допоможе”, – інфекціоніст про поширення коронавірусу в Україні

Рішення про введення карантину і жорстких обмежувальних заходів в Києві і в Україні в цілому є несвоєчасним і нічого не дасть. Про це заявила завідувачка відділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського Алла Мироненко, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

Пише http://iihala.pp.ua

“Поки що не бачу причин для введення карантину, оскільки у нас нічого такого не почалося. А що ми будемо робити потім, коли епідемія почнеться? Або ми будемо продовжувати карантин до вересня?” – зазначила інфекціоніст.Крім того, на думку Мироненко, немає сенсу зараз закривати школи і дитячі сади на карантин, оскільки діти практично не хворіють.


При цьому епідеміолог переконана, що карантин не допоможе стримати поширення корнавіруса в Україні. “Уже всім стало ясно, що перешкодити поширенню коронавіруса у нас не вдасться. Але прямо зараз вводити карантин ні до чого. Це нічого не дасть. Це ніяк не допоможе стримати поширення вірусу Covid-19 в нашій країні”, – підкреслила вона.

Та й взагалі, рішення про карантин, на думку інфекціоніста, виглядає дивним на тлі того, що Україна продовжує приймати літаки з Італії. “Наприклад, вчора з Мілана прилетіло два літаки. При цьому пасажирам просто вимірюють температуру. Але нікого не турбує, що далі будуть робити ці пасажири: хтось із них, можливо, буде працювати з дому, а хтось – бог його знає”, – зазначила експерт.