К0pонавірус мчuть по Україні, заражених і загuблих все більше: не щадuть навіть дітей…

Кількість заражених українців коронавірусом COVID-19 за день збільшилася вдвічі

Про це повідомляє Politeka з посиланням на прес-службу Міністарства охорони здоров’я України.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

«станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних. За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області в. Київ (2)», – йдеться в повідомленні.

Медики уточнюють, що один випадок зараження коронавірусом зафіксований в Київській області. Там 44-річний чоловік зізнався, що був в Італії.

У Чернівецькій області шість випадків зараження: 33-річна жінка, а також інші люди у віці від 31 до дев’яти і шести місяців.

«Всі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку», – підкреслюється в повідомленні.

Пізніше з’ясувалося, що другий загиблої є 33-річна мешканка Чернівецької області.

Раніше ми розповідали про те, що українців готові штрафувати за порушення карантину. зокрема, в МВС пропонують доповнити Кримінальний кодекс трьома новими статтями і карати кримінальною відповідальністю за “Зараження особливо небезпечною або небезпечною інфекційною хворобою”.

“Свідоме поставлення іншої особи в небезпеку зараження особливо небезпечною або небезпечною інфекційною хворобою, карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років”, — йдеться в документі.

коронавірус, епідемія, грип