Його затримали! Не залишили жодних шансів. Викинули з машини – не втік

Колишній міністр закордонних справ Леонід Кожара затриманий співробітниками поліції за підозрою в умисному вбивстві громадянина у власному домі.

Пише http://www.replikanews.org

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook. «Колишній міністр закордонних справ України Леонід Кожара тільки що затриманий співробітниками поліції за підозрою в умисному вбивстві громадянина у власному домі», – заявив він.

За словами Геращенка, зараз Кожару доставляють до суду для обрання йому запобіжного заходу.
Нагадаємо, 21 лютого колишнього керівника телеканалу «Інтер», генерального директора холдингу Atlantic Group Сергія Старицького було знайдено мертвим з вогнепальним пораненням у будинку екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари і його дружини Марини Козерод у селі Чайки Київської області.

Про інцидент поліції повідомила власниця будинку. За попередніми даними правоохоронців, чоловік заподіяв собі смерть, коли господарі будинку, чоловік з дружиною, були в інших кімнатах. Поліцейські на місці події вилучили пістолет, набої та гільзу.

За фактом події було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу (“умисне вбивство”) з додатковою відміткою «Самогубство».

22 лютого у поліції повідомили, що кримінальне провадження перекваліфіковано з самогубства на умисне вбивство – ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу.

2 березня слідчий експеримент у будинку Кожари не було проведено через відсутність подружжя вдома, хоча їх було повідомлено про проведення експерименту завчасно.

4 березня слідчий експеримент відбувся, однак його результати становлять таємницю досудового розслідування та не можуть бути розголошені.