Його вбив коронавірус. Не стало відомого актора. Боролися до останнього!

25 березня в Нью-Йорку пішов з життя зірка серіалів Марк Блум. Сімдесятирічний актор помер від ускладнень після зараження коронавирусом. Про смерть артиста повідомляється в Twitter нью-йоркського театру Playwrights Horizons. Відзначимо, що це вже не перший випадок смерті від COVID-19.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Playwrights Horizons вшановує пам’ять Марка Блума, дорогого друга і блискучого актора, який пішов з життя поточного тижня”, – йдеться в заяві театру.

With love and heavy hearts, Playwrights Horizons pays tribute to Mark Blum, a dear longtime friend and a consummate artist who passed this week. Thank you, Mark, for all you brought to our theater, and to theaters and audiences across the world. We will miss you. pic.twitter.com/NMVZFB5hPb

— Playwrights Horizons (@phnyc) March 26, 2020

Майкл Блум народився в штаті Нью-Джерсі. Його кар’єра на Бродвеї тривала близько 40 років, а зніматися Блум почав у вісімдесятих. Запам’ятався ролями у фільмах “Побачення всліпу”, “Крокодил Данді”, “відчайдушно шукаю Сьюзен”, “Клан Сопрано”, “C.S.I.”, “Елементарно” і “Моцарт в джунглях”. Він знявся в більш ніж 80 кінопроектах. Блум також зіграв Містера Муні в популярному шоу Netflix “Ти”, яке в січні продовжили на третій сезон.

Також в світі вже є два летальних випадки через коронавируса серед зірок шоу-бізнесу. В Італії померла знаменита в 40-50-х роках італійська актриса Лючія Бозе. Також з життя пішов популярний французький саксофоніст Ману Дібанго. Йому було 86 років.