Їй пощастило вибратися з охопленого вогнем авто: як почувається Лідія Таран після жахливої ДТП?

За словами ведучої, наразі з нею все нормально.

Телеведуча Лідія Таран напередодні потрапила в ДТП. Водій таксі, в якому вона ввечері поверталася додому, через погану видимість та відсутність обов’язкового знака аварійної зупинки, вчасно не помітив аварію на дорозі. Таксист змушений був виїхати на іншу смугу, а там теж стояло авто. Від удару машина таксі, в якій їхала Лідія, загорілася.

Пише https://bbcccnn.org

Про те, як почувається, 8 листопада Лідія Таран розповіла в ефірі ТСН.19:30.

«Я вже відійшла… Але дедалі більше починаю думати про те, що якби двері були заблоковані і я не вискочила б з машини на ходу, а її би вчасно не загасили і вона би таки вибухнула, то я би сьогодні з вами не говорила. І от оці думки мені трошки не дають спокою… Загалом зі мною абсолютно все нормально. Трохи побила коліно, подряпала руки, коли стрибала на асфальт», — розповіла вона.

Також Лідія Таран звернулася до водіїв з проханням перевірити у своїх машинах попереджувальні знаки, аптечки й вогнегасник.

«Возіть їх з собою, будь ласка! Ви відповідаєте не тільки за себе, а й за інших людей — учасників дорожнього руху! Це може врятувати життя! Прошу всіх – користуйтеся ременями безпеки», — написала вона на своїй сторінці у Facebook.