Яремчанська влада дозволила працювати закладам у “Буковелі” “під особисту відповідальність власника”

Попри карантин на “Буковелі” півтора десятка готелів продовжують здавати готельні номери, працюють підйомники та лижні траси, а курорт щодня розігрує абонементи на катання (скіпаси).

Пише http://iihala.pp.ua

На сторінці курорту у фейсбуці 18 березня з’явилося повідомлення, що задля протидії поширенню коронавірусної інфекції припиняє роботу більшості ресторанів сім’я ресторанів “Cartel”. Три ресторани працюватимуть у режимі доставки. Деякі заклади перейшли у режим магазинів.

Джерело

Того ж дня повідомили про закриття відпочинкового комплексу “VODA club”.

Потенційних клієнтів на курорті втішають, що готелі, підйомники та лижні траси працюють.

Яремчанська влада дозволила працювати закладам у "Буковелі" "під особисту відповідальність власника" 1

Ба більше, на сторінці “Буковелю” у фейсбуці щодня розігрують абонементи на катання.

Яремчанська влада дозволила працювати закладам у "Буковелі" "під особисту відповідальність власника" 3

А на сайті курорту можна забронювати півтора десятка готелів зі знижкою до 70%.

У пресслужбі ТК “Буковель” КУРСу повідомили, що 18 березня, у зв’язку з карантинними заходами, призупинив роботу комплекс “VODA club”, заклади харчування працюють лише в режимі доставки, а в готелях проводиться регулярне прибирання та дезінфекція.

Чому досі готелі працюють, а також підйомники і лижні траси, обіцяли уточнити у керівництва та повідомити пізніше. Проте протягом дня ми відповіді так і не отримали.

На ТК “Буковель”, як і інші заклади на території Яремчанської міської ради, мають дотримуватися заходів, які визначила місцева влада з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яремчанської міської ради рекомендувала 17.03.2020 р. до 03.04.2020 призупинити роботу об’єктів загального користування, серед яких готелі, ресторани, торговельно-розважальні центри та ін. Але ці обмеження запровадила з позначкою “на розсуд та під особисту відповідальність керівника“, йдеться в протоколі засідання комісії.

Вочевидь місцева влада трактувала по-своєму постанову Кабміну “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19“, за якою з 17 березня до 3 квітня заборонена робота суб’єктів господарювання, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності. Заклади харчування можуть працювати в режимі доставки.

До речі, гірськолижний курорт Ішгль, що на кордоні Австрії та Швейцарії, став одним із центрів поширення коронавірусу Covid-19 в Європі. Про перші випадки зараження, пов’язані з відвідуванням курорту, стало відомо на початку березня. 29 лютого через Мюнхен в Рейк’явік прилетів рейс ісландської авіакомпанії Icelandair, на борту якого перебував ісландець, у якого за день виявили Covid-19.

Primis Player Placeholder