“Який жах”: під час карантину Марічка Падалко вразила українців вчинком. “А чоловік не проти?”

Відома українська телеведуча і дружина журналіста і політика Єгора Соболєва Марічка Падалко в своєму Instagram показала, чим можуть зайнятися українці в період карантину. Не обійшлося і без гумору – у своєму пості телезірка запитує у користувачів: “Як там ваша гречка?”. Як відомо, коли оголосили карантин, українці кинулися купувати гречку і туалетний папір. Падалко ж придумала, що робити з гречкою.

Пише http://www.replikanews.org

Телеведуча опублікувала кумедне фото з гречаниками, а в підписі до нього поділилася рецептом цього пісного страви з гречки. “Як там Ваша гречка? Не всю з’їли? Вперше в житті зробила пісні гречані котлети”, – написала Марічка Падалко та додала докладний рецепт цієї страви.

Українці в захваті:
“Не перестаєте вражати, Марічко!”, “Який жах, не люблю гречик”)), “Чоловік, мабуть, щасливий, такою смакотою годуєте”, “Як чудово”))

Нагадаємо, у сім’ї телеведучої новин на “1+1” Марічки Падалко та політика Єгора Соболєва трапилася трагедія – померла бабуся.

Про це сама Падалко написала на своїй сторінці в Facebook. “У ній було дуже багато любові. І вона і мене навчила любити. Може, саме тому доля для неї вибрала саме такий день, щоб закінчити свій шлях на землі. Уманець Тамара Дмитрівна 18.02.1925 – 14.02.2020”, – написала вона.