Якщо ви думали, що отримаєте 2 дози вaкцинaцiї і все, то ви помилялися —15хв назад Ляшко терміново звернувся до українців.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко вирішив підписати наказ про проведення додаткового щеnлення від C0VlD-19 для груп ризику.

Про це він сказав на брифінгу в понеділок, 13 грудня, підкресливши, що мова йде саме про додаткове, а не бустерне щеnлення.

Пише https://www.infobomb24.info

«Додаткова доза – це доза, яка вводиться з метою досягнення кращого захисту в осіб, які за станом свого здоров’я (наприклад, імуноскопрометовані особи), мають нижчу ефективність вакцuн у порівнянні з ефективністю вакцuнu в загальній популяції», – пояснив Ляшко.

Бустерна доза натомість вводиться з метою посилення імунної відповіді чи ефективності вакцuнu, яка згасає з плином часу.

Додаткове щеnлення робитимуть через один-три місяці після другої дози людям з первинним чи набутим імунодефіцитним станом, людям на імуносупресивній або імуномодулюючій терапії; людям з хронічним імуноопосередкованим запальним захворюванням, які отримували або отримували імуносупресивну терапію до щеплення; людям, які отримували високі дози стероїдів з будь-якої причини за місяць до вакцинації.