Як Збepeгти Роботу З 8 Лиcтопада Без Щeплення: Юpист Пiдказав Хитpoщі ВІДЕО

Хоча МОЗ вимагає від низки професій зробити щеплення до 8 листопада, роботодавець не має права усунути від роботи співробітника, якщо той прямо не відмовився від вакцинації. Про це розповів юрист Ростислав Кравець на своєму каналі у YouTube.

Пише https://puer.org.ua

Якщо людина не прищепилася від ковід-19 з якихось причин, але загалом не є противником вакцинації, її не мають права відсторонити від роботи. Вона повинна написати заяву про те, що планує вакцинуватися, а коли – не має значення.

У Мінекономіки розповіли, що не можна усувати від роботи тих, хто прямо не відмовився від вакцинації. Тому, якщо ви не хочете втратити роботу та зарплату з 8 листопада, то юрист радить написати заяву про плани на вакцинацію та подати її начальнику.

Тільки наявність заяви є підставою відмовитися від усунення. Ростислав Кравець уточнив, що не всіх співробітників буде усунено. Наприклад, тих, хто має вже одне щеплення, не можуть усунути від роботи.

А щодо зарплати, то в трудовому договорі керівник може передбачити додатковий пункт про виплату зарплати у разі усунення.

ВАЖЛИВО! Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди.