“Я завжди готовий”: Сакварелідзе приголомшив своїми словами. Разом з Саакашвілі. Принести користь Україні

Вчора український медійний простір підірвала новина про можливе призначення екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі новим віцепрем’єром з реформ.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Спочатку новину поширили ряд телеграм-каналів, пізніше підтвердили джерела у “Слузі народу”. А потім, про те, що отримав пропозицію від Зеленського, підтвердив і сам Саакашвілі.

“Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем’єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем’єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов’язані з моєю можливою роботою в уряді”, – написав Саакашвілі у Фейсбуці.

І звичайно тепер пішли розмови про те, чи отримає якусь посаду, чи буде просто допомагати екс-президенту Грузії його вірний соратник і друг, екс-заступник Генпрокурора Давид Сакварелідзе.

На це запитання відповідь дав сам Сакварелідзе в ефірі програми “Час Голованова” на каналі “Україна 24”.

“У першу чергу я не збираюся працювати в уряді, оскільки уряд уже укопмлектований і я не бачу себе у цій конструкції. Проте я завжди готовий допомогти порадами і усилити Михайла і відповідно Україну. Я вірю, що ця людина може принести велику користь країні, яка опинилась у нелегкій ситуації”, – зазначив Сакварелідзе.

Також соратник Саакашвілі став на захист екс-президента Грузії і відкинув усі закиди, що він почне конфліктувати з Зеленським, назвавши його при цьому найпопулярнішим політиком Грузії, якого тому і в Грузію не пускають.