“Я вас прокляну всіх, до диявола пошлю!”: Митрополит УПЦ МП, який влаштував “покатушки” в Черкасах, погрожував журналістам (відео)

У Черкасах священники УПЦ МП у зв’язку з пандемією коронавірусу влаштували освячення вулиць на кузові пікапа. Журналіст подзвонив митрополиту Черкаському і Канівському Софронію (Дмитруку) й повідомив, що церковники у такий спосіб порушили ПДР. У відповідь митрополит почав йому погрожувати та проклинати. Відповідне відео Валентин Чернявський опублікував на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Пише http://bbcccnn.org

Він показав, як представники МП пересувалися містом на яскравому помаранчевому авто, стоячи в кузові. Разом із дорослими там перебувала дитина. Представившись патрульним, Чернявський сказав церковнику, що в розпорядженні поліції є відео, де зафіксовано порушення. “Ви щось мені пред’являєте? То я з вами розберуся! Я знаю правила не гірше вашого… Чим ви там займаєтеся?” – почав обурюватися Софроній. Він заявив, що подзвонить начальнику поліції.

Як сказав він, представники церкви “виїхали за його благословенням і освятили всі Черкаси, щоб не було тієї зарази”. “Атеїсти! Богоборці! Я вас прокляну всіх, якщо ви хочете. Я вас відставлю і до диявола пошлю!” – кричав митрополит. Він стверджував, що в кузові нібито не було дитини. Однак відео доводить протилежне. За словами митрополита, він, “слава богу, має право” проклинати інших. “Всіх атеїстів і богоборців. Я маю право це робити”, – стверджував служитель УПЦ МП.