“Я і мої найближчі в цьому році не підуть в храм.Чим більше людей прийме таке рішення – тим швидше ми вийдемо з пандемії і карантину”-Дмитро Комаров

Сьогодні з ранку моя дружина спекла неймовірно ароматну, красиву і апетитну паску. Першу в нашому сімейному житті. Кортить спробувати.
Вчора Саша своїми руками дуже креативно прикрасила крашанки. (Як вона це робила – можна подивитися у Саші в інстаграме @aakucherenko). Ми разом з вами дуже чекаємо це свято, адже ще з дитинства звикли, що Великдень – одне з найсвітліших днів в році. У прямому і переносному сенсі. Зустрічі з рідними, перші пікніки і нескінченне відчуття щастя. Ну хто в дитинстві не любив традиційну пасхальну гру – бій фарбованими яйцями?) І, звичайно ж, практично кожен з нас (навіть той, хто не ходить до церкви регулярно) бував на пасхальній службі.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Особисто я все життя в день Воскресіння Христового насамперед пробував освячену паску, яку моя мама приносила з церкви. Я дуже люблю і поважаю цю традицію, але свою маму я люблю більше. Тому в цьому році я вперше попросив її не йти в церкву, не освячувати продукти, залишитися вдома. І мама вперше не піде, за що я їй дуже вдячний.
Я не в праві вам щось радити, просити або нав’язувати свою думку. Віра – це дуже особисте. Але хочу сказати одну важливу думку, яку в різних інтерпретаціях і формулюваннях не раз чув у експедиціях по всьому світу. Якщо узагальнити, то можна сказати так: незалежно від того, яку релігію ви сповідуєте, Бог – всередині вас. Він в кожному з нас з вами. І зовсім не обов’язково йти до церкви, щоб з ним поспілкуватися. Як не обов’язково йти в храм, щоб молитися.
Воскресіння Христове збіглося з пандемією, і сьогодні найбільший фактор ризику – місця масового скупчення людей.
Я і мої найближчі в цьому році не підуть в храм. Чим більше людей прийме таке рішення – тим швидше ми вийдемо з пандемії і карантину, більше життів збережемо і допоможемо нашим героям-лікарям.
З наступаючим Воскресінням Христовим! Бажаю кожному з вас любові, добра, миру і світлого свята Пасхи вдома, у колі сім’ї. І головне – здоров’я. Бережіть себе і рідних!