Hy ocь i вce… Щ0йн0 цeй мaтepiaл nokaзaлu nо вcix євponeйcьkux kaнaлax. Пyтiнa вжe нiчoro нe вpятyє

Російський дипломат Андрій Кончаков нібито провіз у Чехію ompymy puцuн для зamaxy на мера Праги Зденека Гржиба.

Як пише “Радіо Свобода“, чеські ЗМІ повідомляли, що Кончак є в.о. голови відділення “Росспівробітництва” в Празі. Це відомство є державним агентством, що підпорядковується Міністерству закордонних справ РФ.

Пише https://world-news.video

Чеський портал Seznam Zprávy написав, що сам Кончаков підтвердив, що перевозив вантаж: “Це, напевно, якась помилка, я віз у валізі дезінфекцію і цукерки”. Сайт зазначив, що в такий спосіб росіянин побічно підтвердив один з моментів із попередніх повідомлень про прибуття до Праги людини з дипломатичним паспортом – що він міг везти рицин саме в валізі, передає джерело

У статті йдеться про те, що Служба безпеки та інформації Чехії вважає Кончакова працівником однієї з російських спецслужб. Цю інформацію чеському виданню підтвердили джерела в місцевих спецслужбах.

У “Росспівробітництві” назвали причетність їхнього співробітника “бездоказовою провокацією”.

“Це, звісно, в чистому вигляді провокація. Є сили, які хочуть посилити цю негативну реакцію. Наш представник у Чехії – молода людина, володіє чеською мовою, добре ставиться до цієї країни та любить її. Вважаю, що це бездоказова, безпідставна провокація з боку чеської влади в логіці тих дій, які вони роблять останнім часом”, – сказала глава відомства Елеонора Митрофанова.