Ганна Маляр: Реальна кількість хвoрих на кoронавірус в Україні точно не 21, не 210 і навіть не 2100.. Щойно в прямому ефірі ZIK (Народ проти) лiкар-інфекціоніст Ольга Голубовська сказала правду..

Про те, що реальна кількість хворих на коронавірус в Україні точно не 21, не 210 і навіть не 2100 – здогадувались всі, хто має логіку і стежить за подіями в світі. Але право про це говорити мають лише лікарі.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Щойно в прямому ефірі ZIK (Народ проти) Ольга Голубовська лікар-інфекціоніст, д.м.н., професор сказала правду, за що їй повага і шана. Це мужній вчинок.

За її припущеннями хворих на сьогодні від кількох тисяч до кількох десятків тисяч.

Експрес-тестів в Україні немає. Будуть доставлені до нас, сподіваємось, у суботу.

Вона не змогла порадити – де б кожен хворий міг піти і самостійно зробити цей тест, бо такого місця немає. Єдиний шлях – це через сімейного лікаря, якщо він бачить необхідність, направляє на цей тест в лабораторний центр МОЗ і лише там можуть поки що зробити тест саме на коронавірус, а не на інші види грипу.

Також вона сказала, що не варто порівнювати коронавірус з грипом, бо це не те саме і наслідки корнавірусу для здоров”я в тих, хто перехворів, ще не досліджені. Перші дослідження з коректними даними з”являться за рік-півтора.

В цій же програмі Тодуров пояснив навіщо зараз вжиті карантинні заходи – тому, що стримання поширення коронавірусу дасть можливість лікарям працювати. Велику кількість хворих просто неможливо лікувати фізично. В кожного відділення чи лікарні є певна кількість лікарів, розрахована на певну кількість хворих. Тому карантин за розрахунками повинен розтягнути у часі пік захворюваності, розподілити навантаження на лікарів і дати можливість всім лікуватись.

Також в програмі прозвучало пояснення – чому не варто ризикувати здоров”ям заради заробітку. Бо на лікування піде більше ніж заробітна плата, особливо, якщо ви заразите всю родину.

Про шкоду здоров”ю, сподіваюсь, всі самі розуміють, без нагадування лікарів.

Анна Маляр