Дивом врятувалися: син і маленький онук Таїсії Повалій мало не загинули

Сина й онука української співачки Таїсії Повалій ледь не вбило дерево, що впало після грози в Києві. Про це повідомив Денис Повалій в соцмережах.

Чоловік гуляв з коляскою, коли поруч впало велике дерево. «Могло вбити», – впевнений Денис. Він довго не міг відійти від потрясіння. «Якраз планував піти туди», – розповів молодий батько.

Пише http://www.replikanews.org

Повалій порадив усім виймати навушники на прогулянці, тоді можна почути тріск дерева і втекти. «Це може вас врятувати», – підкреслив він.

Раніше скандальна співачка Таїсія Повалій поділилася архівним відео, в якому був зображений один з її виступів на сцені. Примітно, що артистка виконувала пісню українською мовою. Всім відому композицію «Пісня про матір». Зворушливою публікацією виконавиця поділилася на своїй особистій сторінці в «Інстаграм». «Моя улюблена пісня», – коротко прокоментувала пост Тая.

В цей же час багато шанувальників творчості Повалій почали писати, що вони теж люблять цю композицію. Також люди вказали, що коли її слухають, то у них з’являються сльози на очах. «І в тисячний раз слухаючи, цю пісню сльози в очах і біль в моїй душі. Спасибі, співачка улюблена моя ».