Директор ресторану вирішив переодягнутися у бездомного, для того, що перевірити своїх працівників. Але те, як повівся персонал його здивувало..

Місьє Амадо 64 роки. Життя його пройшло цікаво, він займався улюбленою справою, насолоджувався кожним днем, створив мережу ресторанів в столиці Франції. На жаль, до кінця життя лікарям не було чим його порадувати: у нього знайшли смертельну хворобу. Але місьє Амадо не хотів проводити дні, що залишилися в лікарняній палаті: йому було цікавіше зробити наостанок щось корисне для людей.У Франції багато тих, кому потрібна допомога. Він заснував благодійний фонд для допомоги дітям, бездомним, сиротам. Він і сам був сиротою, але витягнув щасливий квиток; тільки от так і не створив сім’ю.І ось він вирішив дізнатися, чи може довіряти людям в останній справі життя.

Він вирішив з’ясувати, як в його мережі ресторанів належать до бідних людей. Для цього він обійшов усі заклади, переодягнувшись в бездомного старого — і був дуже засмучений ставленням співробітників до незнайомого волоцюги. Він почав з самого популярного ресторану мережі. Той розташований в хорошому місці, він приносив найбільшу виручку. На жаль, місьєАмадо навіть зайти всередину не зміг. Керуючий сказав йому:» Ти спочатку помийся і переберися будь-що-небудь нормальне. Може, тоді ми дозволимо тобі у вікно подивитися, як пристойні люди обідають ». Місьє Амадо зрозумів: дорогі ресторани нічим не допомагають бідним людям.

Йому було гірко, адже він вчив співробітників дбайливо ставитися до будь-якого клієнта, неважливо, яка у нього сьогодні життєва ситуація. Він сподівався, його бізнес приносить користь людям, а не тільки робить багатих багатшими, а любителям пафосу дає ще один привід повипендріваться.У наступному ресторані, який був розташований в красивому парку, місьє Амадо теж був розчарований. Охорона на вході навіть на територію парку його не пропустила. Власник ресторану з образу не виходив, доводив: він людина, як і всі навколо. І має право увійти в парк. Охоронець прислухався до наполегливої бомжу, покликав керуючого.

“Бомж” розповів, що часто бував у цьому ресторані, обідав з самим Амадо, але сьогодні у нього життя йде не кращим чином. » Чуєш, дід, це я — Амадо, і щось я не пам’ятаю, щоб з тобою обідав, забирайся! »Старий ходив від ресторану до ресторану і думав: скільки ж людей в біді він міг нагодувати, якби трохи раніше задумався, як ставляться до жебраків його працівники. Скільки життів було б врятовано, допоможи він їм трохи протриматися, поки справи не повернуться на краще.До кінця обходу він відправився в найперший свій ресторан.Відкрито на околиці, не в самому вдалому місці.Їм досі керував прекрасний співробітник, який починав тут і не прагнув гнатися за успіхом і престижем.

У цей заклад його впустили, але їжі все ж не дали. Навіть його кращий співробітник, якого Амадо поважав, поставився до бомжа з презирством: мовляв, немає тут бродягам місця, нехай іде в спеціальні столові. Амадо готовий був ридати, даром, що дорослий чоловік. Йому залишався єдиний ресторан в передмісті, біля озера. Він навіть подумував, немає сенсу туди йти, і так картина ясна.Але відчував, потрібно обійти кожен.Керуючий заміського ресторану якраз вийшов на вулицю подихати. Амадо підійшов до нього,сказав: мене всюди прогнали,а можна тут поїсти? Хоч шматок хліба дайте.Керуючий сказав:столики зайняті,почекай, друже.Амадо стояв розгублений.Начебто не нагрубили, але спритно позбулися.

Чекав, щоб подивитися, вийде керуючий чи ні. І відчував: йому більше нікуди йти, немов він дійсно втратив все.Але через пару годин до чоловіка раптом підійшов офіціант, покликав всередину. А там — накритий стіл! Бомж сіл, почав їсти, а до нього присів керуючий. розповісти:» Знаєш, Дід. Я ж колись був як ти, що тебе ганяють. Але після аварії втратив дружину. Запив -і бізнес пропив. Коли господар мій в мене повірив, дав роботу … тепер працюю тут, і намагаюся теж давати шанс, все у тебе ще налагодиться … » Aмадо прийшов в ресторан на наступний день, вже чистим, поголеним, добре одягненим. Встигнувши звільнити всіх керівників, крім одного. Тому-то і перейшов у спадок бізнес місьє Амадо, правда нескоро. У Амандо дійсно все налагодилося зі здоров’ям, і він встиг зробити ще багато добрих справ.Джерело