Друзі, пам’ятаєте Сергія Корецького. Того самого, керівника “Укрнафти”, з космічною Зарплатою. Так ось, нещодавно він та його “Молода Команда” рапортували про якісь фантастичні Надприбутки. А саме про те, що…

Друзі, пам’ятаєте Сергія Корецького.

Того самого, керівника “Укрнафти”, з космічною Зарплатою.

Так ось, нещодавно він та його “Молода Команда” рапортували про якісь фантастичні Надприбутки.

А саме про те, що “Укрнафта” за шість місяців цього року, заробила 4,3 мільярди Гривень.

Так ось, насправді все це виявилося, м’яко кажучи, не зовсім правдою та штучним піаром неіснуючих “Досягнень” нового Менеджменту.

І це напряму випливає з офіційних внутрішніх документів Підприємства.

Так, згідно службової записки головного фінансового директора компанії Юрія Ткачука, вбачається, що бухгалтерія не мала майже половини первинних документів з реалізації продукції на 5,6 мільярдів гривень, станом на червень Місяць.

У той же час, “Укрнафта” гучно відзвітувала про чистий прибуток у розмірі 4,3 мільярда гривень у першому кварталі цього Року.

Аналогічна ситуація склалася і в другому кварталі, що підтверджується наказом Корецького № 292 від 15.06.2023.

Такі нестикування можуть свідчити про відсутність в “Укрнафті” достовірного бухгалтерського обліку і відповідно не підтверджує розпіарені у ЗМІ надприбутки нового Менеджменту.

Таким чином, цілком імовірно, що після зими заяви кураторів “Укрнафти” про отримані “Надприбутки” після проведення перевірок Держаудитслужбою та правоохоронними органами будуть як мінімум вже не такими Оптимістичними.

Крім бухгалтерії стало відомо про ще одну проблему в “Укрнафті”, яка відома будь-якому освіченому фінансисту – неоформлені Недостачі.

Згідно з документацією, станом на 05.05.2023 дивним чином до бухгалтерії “Укрнафти” жодного документу про нестачі нафтопродуктів НЕ НАДХОДИЛО.

“Совпадєніє – не Думаю”.

Можливо, під час воєнного стану “Укрнафта” є одним з клієнтів Міноборони, яке авансує купівлю нафтопродуктів, що одночасно продаються вроздріб на АЗС.

Якщо це так, незабаром ці аванси просто перетворяться на прострочену дебіторську заборгованість Міноборони та поповнять існуючі 33 мільярди Гривень.

Також, за попередніми даними, після відповідного звернення Ткачука, замість запровадження жорстких заходів фінансової звітності та покарання винних, Корецький підписав наказ №292 про необхідність забезпечення комерційним директором Тетяни Сидоренко до 01.07.2023 р. надання усіх первинних Документів.

Але за непідтвердженою інформацією, цей наказ топменеджмент “Укрнафти” і його підлеглі не Виконали.

Тому очевидно, що вся ця гучна історія з “Надприбутками” має ознаки якоїсь бутафорії та абсолютної Штучності.

Відтак, нашим антикорупційним органам, ДАСУ, СБУ і НАБУ слід терміново перевірити оригінали документів, на яких базуються заяви Корецького та його кураторів, про нібито надзвичайну прибутковість “Укрнафти”.

Ну а з документами, можна ознайомитися за посиланням, яке я залишу у першому Коментарі.

Mihail Shnayder