Досвідчені овочівники радять за добу до висадки томатів провести один простий прийом, який допоможе у рази збільшити врожай. Від результату ВИ будете у захваті!

Якщо ви хочете збільшити шанси на отримання хорошого врожаю томатів, потрібно правильно посадити їх на грядки.

Досвідчені овочівники радять за добу провести один простий прийом, який допоможе у рази збільшити врожай.

Так, потрібно заздалегідь викопати ямки і рясно їх полити, щоб ґрунт насочився вологою, якщо після викопування ямок ви побачите, що земля і так волога, можна рясно не поливати.

Раніше ми розповідали, як правильно вирощувати розсаду томатів.

Після цього потрібно внести в лунки для посадки розсади поживну суміш, яка складається з двох важливих елементів, які просто необхідні рослинам для формування майбутнього врожаю. Це суперфосфат і сульфат магнію. Вони допоможуть розсаді добре приживатися та сформувати потужну кореневу систему.

Якщо у вас немає бажання використовувати хімічні речовини, можна насипати в лунку по жмені лушпиння цибулі.

Лушпиння, покладене під кожну рослину, забезпечить нормальне зростання, розвиток, високе плодоношення і відмінне підживлення, яке багате на корисні вітаміни. Також у лушпинні містяться ефірні речовини, які ефективно борються з городними шкідниками.

Також серед органіки досвідчені городники радять застосовувати перегній, у жодному разі не свіжий гній, а саме перегній, який потрібно змішати із землею.Джерело