Дорогі уkраїнці я не буду вибачатися перед вами: “Будучи ведучим на весіллі колишніх чиновниkів у Львові я не зробив нічо поганого, тому що…”

Ведучий шоу “Холостяк”, “Холостячка”, “Україна має талант” Григорій Решетник після скандального виступу на вечірці вирішив звернутися до українців.

Як відомо, нещодавно Григорій Решетник, ведучий, який провів весілля екс-прокурора та колишньої співробітниці львівського ДБР, спробував виправдати свою участь у цьому скандалі. Проте, його пояснення не знайшли розуміння в українців.

Григорій Решетнік

Після того, як стало відомо, що Решетник був ведучим на весіллі колишніх чиновників, він вирішив не вибачатися чи давати розгорнуті пояснення своєму вчинку. Натомість він опублікував новий запис.

«Світ реальний і віртуальний такий парадоксальний. У віртуальному – безликі користувачі із закритими профілями продовжують шукати зраду, маніпулюючи словами, вирваними з контексту, підбираючи найогидніші, але нічим не підкріплені висловлювання…

У реальному – люди підходять на вулицях, магазинах, кафе та заправках зі словами подяки, фотографуються, висловлюють захоплення життєвими цінностями, професійними досягненнями, патріотичної позиції, фотографуються, щиро дякують і часто запрошують у гості» – заявив Решетник після скандалу.

У мережі відреагували по-своєму:

«Ми вдячні ми нашому ЗСУ, лікарям, МНС та другим важливим професіям, які наближають нас до перемоги. А за що ми повинні вам дякувати? не виставляємо це на показ, і не просимо похвали як Ви; Це все заздрість, людина, яка нічого сама не варта, завжди шукає негатив;

Нещасні люди завжди діставатимуть інших людей; А в чому ви є прикладом? ось тут так пишуть… як гуляти та веселитися? Мабуть? Зараз ви як полякова, ми артисти ми не знали, ми не запозичені… Реально в сусідньому селі героя ховали, а ви б*я на балу сатани скакали…».Джерело