“Дорога мамо, сьогодні рано вранці ти померла”: Не стало відомої актриси. У власному домі

Померла 83-річна американська актриса Ширлі Найт. Артистка померла 22 квітня, в будинку дочки (Кейтлін Хопкінс) в Сан-Маркосі, що в Техасі (США). Ширлі Найт зіграла в серіалі “Відчайдушні домогосподарки” свекруху Брі – Філліс Ван де Камп.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про смерть зірки заявила її дочка від сценариста і телеведучого Джона Річарда Хопкінса. Кейтлін зазначила, що матері недавно зробили операцію, але дочка не помітила, щоб Найт стало краще.

Кейтлін створила Меморіальний фонд Ширлі Найл. За її словами, тут зберуть пожертвування, щоб зберегти спадщину актриси, а також забезпечити можливість навчатися молодим артистам.

– Дорога мамо, сьогодні рано вранці 22 квітня ти померла, і твоя мила душа залишила нас, помчала в краще місце. Я була з тобою поруч, а ти спокійно пішла. Для мене ти була “просто мамою”, для деяких ти була “Міс Лицар”, “Міс Ширлі”, “Мама Ширлі” (моїм учням), “Ширлі Дівчинка” (для друзів) і “Ширлі Лицар” для шанувальників. Важко повірити, що минуло 26 днів з тих пір, як я сіла в машину, щоб зустрітися з Софі і привезти тебе назад до Техасу. Здається, я до сих пір перебуваю шоці і намагаюся вкласти в свідомості те, що сталося, здається, ціле життя тому, – написала 56-річна американська актриса Кейтлін Хопкінс.

Кейтлін додала, що в останні дні життя матері намагалася зробити для неї все можливе: прикрасила квітами всю кімнату, включила улюблену музику Найт і запалила аромалампу з лавандовим маслом, яке обожнювала актриса. Дочка також попросила дорогих актрисі людей записати голосові повідомлення і відео, щоб мама зустрілася з ними хоча б віртуально.

– Не можу передати, скільки людей сказали: “Ширлі, ти була для мене як друга мати”. Як же радісно було усвідомлювати, що стільки людей відчули всю щедрість твого серця і гостинність в вашому домі, куди запрошували гостей на кожне свято, вечірку, шампанське або маргариту без приводу біля басейну, або просто на чай. Тобі подобалося влаштовувати вечірки. У нас їх було багато за ці роки, і ти була чудовим кухарем, а не просто приголомшливою актрисою. Я сподівалася, що почувши, як твої друзі сміються, згадуючи історії з твоєю участю, ти зможеш відчути, ніби віе люди, які люблять тебе, знаходяться тут, в нашій кімнаті, – зізналася Хопкінс.