Донецьк Перейменували, Ватажок «ДНР» Підписав Указ: Оголошена Нова Назва

Бойовики окупаційної «ДНР» пішли по стопах своїх соратників з Луганська.Про це пише Politeka.net.Зокрема, ватажок терористичної «ДНР» Денис Пушилін, підконтрольний Кремлю, підписав «указ» про перейменування окупованого Донецька.

Пише https://puer.org.ua

Відповідне «розпорядження» було підписано вчора, 23 квітня.ПЗгідно з «указом» терориста Дениса Пушиліна, бойовики тепер будуть використовувати для Донецька його попередню назву «місто Сталіно».

У постанові №111 Дениса Пушиліна від 23 квітня сказано, що тепер «місто Сталіно» буде використовуватися російсько-окупаційними військами в якості символу Донецька при проведенні «республіканських» та міських заходів, присвячених пам’ятним датам в історії терористичної «республіки» та міста Донецька, «пов’язаних з Великою Вітчизняною війною».

Крім цього, маріонетка Кремля Денис Пушилін своїм розпорядженням зобов’язав так званого «міністра інформації» провести кампанію для популяризації назви.

«Сралино», «Пора Москву брати!», «А прізвище йому дати «спадкову»: Кульок», «Сталіно…Цікаво, а Горбачево-Михайлівку ще не перейменували?», «Контужені на всю голову», — відреагували українці на «указ» Пушилина.

Варто відзначити, що аналогічним «указом» вже раніше осоромився ватажок окупаційної «ЛНР» Леонід Пасічник. Відповідне розпорядження він підписав ще 16 квітня.

Згідно з документом, міста Луганська більше немає — окупанти назвали його Ворошиловградом, як у радянські часи. При цьому в «указі» зазначається, що назва «Ворошиловград» буде використовуватися нарівні з «Луганському» під час заходів, присвячених Другій світовій війні.