До вересня! У Кабміні приголомшили людей заявою про карантин. Сподіватися не варто!

Не встигла влягтися перша хвиля радості після рішення Кабміну про пом’якшення деяких карантинних обмежень з 11 травня (але загалом продовження до 22 травня – ред.), як знову пролунали тривожні дзвінки.

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан в своєму Facebook заявив, що про повне зняття карантину можна буде говорити в червні або липні, а може навіть і не раніше вересня.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“… хочу внести ясність щодо термінів карантину – офіційне завершення карантинних обмежувальних заходів є останнім, п’ятим етапом поступового виходу. Тому про повне завершення карантину і повернення до нормального функціонування держави можна буде говорити наприкінці червня-липні, а може і в серпні або вересні – все буде залежати від епідеміологічної ситуації та статистики рівня захворюваності / смертності від коронавіруса.

Якби зараз повністю скасувати карантин, то це означало б повноцінне відновлення роботи громадського транспорту, роботу ТРЦ, масові контакти людей між собою. Такі речі майже з 100% вірогідністю могли б привести до спалаху епідемії і необхідності знову вводити жорсткі карантинні заходи “, – написав Василь Мокан.