Дізнавшись цей простий рецепт приготування смачної kартоплі в мундирах Ви будете готувати тільkи таk. Чиститься вона моментально!

У різній місцевості існують свої традиції готування страв. Цього року їздили ми з сім’єю до родичів на Волинь. У них завжди був багато накритий стіл і тітка навчила мене декільком цікавим стравам та розповіла про деякі свої секрети в кулінарії.

Відварила вона якось картоплю в мундирі на обід і вийшла вона у неї настільки смачною, що просто вразила мене.

Коли вже помили бульби, потрібно зробити надрізи на шкірці навколо бульби. І опускаємо в воду. Коли картопля звариться, це допоможе швидко і просто очистити шкірку.

А щоб картопля в мундирах вийшла смачнішою, варимо її в солоній воді. Коли починаєте варити, додаєте в воду ще три продукти: часник, кріп і лавровий лист. Останній кладемо майже в кінці варіння.

Як тільки бульби зварилися, відразу виймаємо їх з води, щоб вони не вбирали в себе зайву вологу і не були без смаку.

Уже готову і очищену картоплю можна полити таким домашнім соусом: пропускаємо часник через прес (беремо за смаком) і змішуємо з сіллю та олією. Виходить дуже ароматна і смачна картопелька, яку можна подавати з маринованими овочами і салатами.

Також є маленький секрет варіння борщу: картоплю кладемо в борщ цілком і коли він звариться, виймаємо, розминаємо виделкою і повертаємо назад. Можна зробити так зі всією картоплею або тільки кілька штук перемнути, а решту порізати як зазвичай. Борщ виходить дуже смачним.Джерело