Десятки померлих: у Житомирській ОДА повідомили страшну новину. Хвороба косить

За останні два місяці в Житомирській області від пневмонії померли 22 людини.

Про це повідомляє начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик під час брифінгу.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Він зазначив, що число смертності людей зі симптомами пневмонї в порівнянні з попередніми роками суттєво не відрізняються.

Нагадуємо, в Житомирській області вдвічі зросла кількість хворих на коронавірус.

Раніше стало відомо, що у Дніпрі на кладовищах підготовлені 400 могил для жертв коронавіруса. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав мер міста Борис Філатов.

“Читаємо уважно рішення міської комісії з ТБЧС … І, так, 400 ям під могили ми вже викопали. Рефрежиратор готові. Мішки закупили. І навіть знаємо як засвердлюють труни”, – написав міський голова.

Такий пост він опублікував у відповідь на “пекло в коментарях”, які влаштували користувачі під його попереднім постом, в якому він розкритикував городян, які, користуючись карантином, затіяли вдома ремонт.

“Я не розумію одного. Як можна бути такими бл @ дями, щоб користуючись карантином, робити у себе в квартирі ремонт? Знаючи, що сусіди цілодобово у будинку – стукати перфораторами? … Mykhailo Lysenko, вносимо комісію ТБЧС рішення про заборону ремонтів. І якщо що, то будемо різати двері і пі @ дить будівельників ціпком “, – пригрозив міський голова.