“Дати воду до Криму і пожежі припиняться” – Анна Герман шокувала тим, хто стоїть за пожежами по всій Україні…

Екс-регіонал, колишній соратник президента-втікача Януковича Ганна Герман в ефірі телеканалу «ZIK» відзначилася новою скандальною заявою.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Вона заявила, що українській владі пора вже давно одуматися і пустити дніпровську воду по кримському каналу, тому що в Криму живуть такі ж українці, такі ж люди, як і на материковій частині України, а, отже, уповільнення з постачанням води прирівнюється до злочину проти українського народу і людства.

Анна Герман вирішила не підбирати високих епітетів для того, щоб пояснити, чому влада України повинна дати воду до Криму. Вона просто заявила, що, якщо Київ не перегляне своє рішення про постачання води, то Всевишній спалить всю нашу землю і ми будемо горіти, як в пеклі.

Говорячи про те, що Україна буде горіти, мабуть, Анна Герман мала на увазі масові пожежі по всій Україні, які другий тиждень поспіль пожежникам не вдається зупинити.

Цікавий виникає збіг із заявою Ганни Герман, як натяком на те, хто стоїть насправді за підпалами сухої трави, особливо на тлі заяв військових і правоохоронців, що за підпалами можуть стояти диверсанти країни-агресора, а не просто селяни, які необережно користуються сірниками.