Cпрaвeдлuвiсть тaки iснyє: зaрaжeння Пyтiнa кoрoнaвiрyсом пiдiрвaлo мeрeжy

Інформація про те, що російський президент Володимир Путін може захворіти коронавірусів , буквально підірвала соціальні мережі у вівторок 31 березня.

Пише https://www.bn24.biz.ua

Приводом для цього послужило повідомлення, що заразився головний лікар інфекційної лікарні Комунарка Денис Проценко. Минулого вівторка, 24 березня, медик контактував з главою РФ, коли проводив екскурсію по лікарні.

 Він був в медичному халаті, без маски і рукавичок, вітався з російським президентом за руку. При цьому захисних засобів на Путіні не було, спеціальний костюм він надів пізніше, коли ходив коридорами лікарні.

Володимир Путін і Денис Проценко

Володимир Путін і Денис Проценко

Володимир Путін і Денис Проценко

Володимир Путін і Денис Проценко

Прес-секретар глави РФ Дмитро Пєсков запевнив, що президент регулярно проходить тестування на Covid-19, “вірусу у нього не виявлено, він відчуває себе нормально”.

“Єльцин прославився” міцним рукостисканням “, Путін прославиться отруйним …”, – написала російська журналістка Олена Риковцева.

“У головлікаря” Комунарка “Дениса Проценко діагностований коронавірус. Це рукостискання, яке має всі шанси стати історичним, сталося тиждень тому”, – підкреслив авіаційний експерт Вадим Лукашевич.

“ЕЕЕЕЕСТЬ !!!!!!!!!! Богородиця, пристреляв, нарешті, матінка”, – доповнив блогер Аркадій Бабченко.

У коментарях під їх постами користувачі соцмереж були більш емоційними.

“Мільйони людей завмерли в надії, а тепер обидва в жаху: один боїться вірусу, інший боїться розплати; Боженька, якщо Ти є, забери швидше до себе це Ху * ло! Стільки хороших людей гине, а воно по землі ходить і весь світ тероризує! “, – написали вони.

OBOZREVATEL зібрав реакцію.

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот