Чи підтримують українці продовження карантину до літа? Результати опитування вражають.

Найчастіше противниками обмежень на Великдень виступають віряни УПЦ МП та атеїсти.

В Україні 70% людей підтримують подовження “кopoнавiруснoго” карантину після 24 квітня.

Про це 14 квітня йдеться в опитуваннях соцгрупи “Рейтинг”.

Пише https://vsns.co.ua

Зазначається, що 70% підтримують можливе рішення щодо продовження карантинних заходів у разі загострення ситуації з поширенням кopoнавiрyсу до червня цього року. 23% – проти цього.

“Останніх більше серед мешканців Півдня, бідніших респондентів, прихильників партій Шарія, “Опозиційна платформа – За життя”, “Батьківщина”, – йдеться в опитуванні.

Там додали, що 80% опитаних підтримують можливе посилення карантинних заходів на час Великодніх свят, 75% – на час травневих свят. Стосовно обмежень під час Великодня більше тих, хто проти цієї ініціативи, серед вірян УПЦ (МП) та атеїстів.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.