Чернець Буддистського Храму Записав Незвичайне Послання Людству Та Вразив Світ

Буддистський монах Ейсін випустив незвичайне послання, підтримавши людей під час пандемії коронавірусу COVID-19.Монах з японського храму в префектурі Акіта в пісні у стилі реггі нагадав, що все в житті налагодиться, які б важкі випробування вона не підкидала, передає SoraNews24.

Пише https://puer.org.ua

Для свого послання монах використовував пісню Боба Марлі Three Little Birds («Три маленькі пташки»). Для запису пісні Ейсін застосував традиційні буддистські музичні інструменти та барабани з головного залу свого храму. Всього буддист записав шість музичних партій, з яких нерелігійним інструментом була тільки гітара – на ній він зіграв у себе вдома. Решта ж відео було записано біля вівтаря.

Далі наводимо переклад частини тексту пісні:»Не хвилюйся ні про що,

Все до дрібниць буде в порядку.Співай: «Не хвилюйся ні про що,Адже все до дрібниць буде в порядку!»Прокинувшись вранці,Усміхнувся сонцю, що взійшло Три маленькі пташки перед будинком,Співають солодку пісеньку,Чистий і правдивий дзвін,Просять: «Слухай, що я скажу!»Співають: «Не хвилюйся ні про що,Все до дрібниць буде в порядку «.Співай: «Не хвилюйся ні про що,Адже все до дрібниць буде в порядку! «

91,6 тис.13:33 — 22 квіт. 2020Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційністьПро це говорять 36,4 тис. осіб